پروفرما از چین کلاردشت 
پروفرما از چین
مدل  : اخذ پروفرما و واردات از چین با سپرده صرافی
کاربرد: اخذ پروفرما از کارخانجات و تولید کنندگان چینی
فروشگاه   کلاراپ محصولات این فروشنده
ثبت سفارش
مشخصات  پروفرما از چین
واردات کالا از چین    با کاربری   اخذ پروفرما از کارخانجات و تولید کنندگان چینیاخذ پروفرما از چین
واردات کالا از چین
مشاوره خرید کالا از چین

ارایه خدمات به وارد کنندگان کالا از چین

بدلیل همکاری وسیع تجاری بین ایران و چین از سویی و ارزانی کالاهای چینی تمایل به واردات از چین روز بروز در ایران افزایش می یابد.
بدیل گرای شجانی به خرید کالا از چین طیف وسیعی زا تبلیغات تجاری برای خیرد از چین است و در این میان شما اسیر پیشنهادات بی شپتوانه فراوانی در سایتهایی مانند علی بابا و ایندیا دات کام می شوید و شانس داشته باشید سرمایه خود را هدر نخواهید داد .
راستی آزمایی پیشنهاد دهنده ها بسیار کار سختی است و حتی افراد کار بلد هم می توانند گرفتار پیشنهادات دروغین باشند.این یک سوی تجارت با چین است.
از سوی دیگر بدلیل عدم وجود ارتباط بانکی بین دو کشور و عدم امکان گشایش اعتبار اسنادی یا همان ال سی، امکان مبادلات تجاری به صورت امن و قابل اطمبنان برای وارد کنندگان ایرانی وجود ندارد . وارد کنندگان یا باید ریسک عدم تحویل کالا و یا ریسک ذریافت کالا با کیفیت پایین را بپذیرند و یا برای اطمینان سازی باید هزینه زیاد سفر به چین را هم تقبل کنند که هنوز تمام ماجرا نیست و باید پیش پرداخت بدهند به شرکتهای چینی و منتظر دریافت کالا روی کشتی باشند. بنابرین خیلی از بازرگانان از خیر معامله با چین می گذرند.

ما با داشتن همکار فعال در چین امکان انرا فراهم نموده ایم که بتوانیم در زمینه های زیر به وارد کنندگان کالا سرویس مناسبی ارائه نماییم تا بتوانید با اطمینان برنامه ریزی نمایید:

1- ارایه خدمات مشاوره و راهنمایی در زمینه شرایط خرید از چین و نحوه انجام کار . این سرویس فقط مشاوره است و ما دخالتی در جستجوی شما و مذاکرات با تولید کنندگان و فروشندگان چینی نمی کنیم.
در این مشاوره شما یاد می گیرید چطور سورس یابی کنید ، چطور مذاکره کنید، با چه روشی راستی آزمایی کنید، چطور قرارداد برای واردات کالا ببندید و چطور دریافت کالا را مدیریت و نظارت کنید و مهمتر کی و به چه صورت وجه انرا پرداخت کنید. کارمزد این سرویس طبق تواق بعد از مشاوره اولیه دریافت می گردد.
2- اخذ پروفرما از چین و معرفی تولید کننده و یا فروشنده از چین
مزیت مهم سرویس ما حضور همکار ما در چین هست که به ما امکان دسترسی به خود تولید کنندگان را فراهم می سازد و از سوی دیگر امکان راستی ازمایی را میسر می سازد و بسته به نحوه سفارش متقاضی می توانیم خدمات تکمیلی را برای وارد کننده کالا از چین فراهم نماییم . مانند دیدار حضوری از کارخانه به هزینه متقاضی قبل از پیشپرداخت بحساب کارخانه چینی و گرفتن فیلم و عکس ، سرویس نظارت بر بارگیری کالا ، نظارت بر بازرسی کالا .
هزینه اخذ پروفرما از چین بدون خدمات اضافی بسته به میزان سفارش و شامل دو قسمت است : هر نوع خریدی از فروشنده صورت گیرد دو درصد ارزش قرارداد به عنوان کارمزد مطالبه می گردد و شامل همه خرید های بعدی از این فروشنده می باشد . بخش دوم مبلغ ثابتی است که در ابتدا سی درصد طبق تواق دریافت می گردد و الباقی آن در مقابل تحویل پروفرما صورت می گیرد.
3- واردات کالا از چین با سپرده صرافی
ما امکان اینرا فراهم نموده ایم که سفارشات شما برای واردات کالا از چین را با سپرده صرافی در تهران انجام دهیم . 
این شرایط بی نظیر است. یعنی هم در تهران پول سپاری انجام می دهید و تا کالای خود را دریافت نکرده اید وجهی پرداخت نمی نمایید و هم کالای خود را در بندر عباس تحویل می گیرید .
شرایط واردات کالا از چین با سپرده صرافی به شرح ذیل می باشد:
1- سپردن تضمین خرید و پرداخت در یک صرافی در تهران و در صورت تمایل در امارات
2- بازرسی کالا در مبداء توسط بازرس تعیین شده توسط خریدار
3- مبادله اسناد حمل در مقابل سپرده صرافی و آزاد سازی وجه معامله 
4- تحویل کالا با ترم CFR پشت گمرک بندر عباس که در تعهد فروشنده است وقتی بارنامه کشتی در مبداء تحویل شما به عنوان خریدار می گردد یعنی شما صاحب بار هستید و محموله ارسالی را در گمرک بندر عباس تحویل می گیرید.
5- در صورت نیاز به خدمات ترخیص کالا در بندر عباس ما انرا نیز پوشش می دهیم و ترخیص کار قابل اعتماد در بندر عباس معرفی می کنیم تا طبق قرارداد کالای شما را ترخیص نموده و در محل شما تحویل دهند.

تماس با فروشنده
 کلاراپ
نحوه تماس
موبایل: 09127075645
تلفن: --
ایمیل info@kelarapp.ir
فروشنده  کلاراپ
نیازمندیهای کلاردشت
مرکز اینترنتی معرفی نیازمندیها در کلاردشت
کلاراپ معرف تقاضا ها و پیشنهادات صنوف محتلف در کلاردشت
با ثبت آگهی خود در نیازمندیهای کلاردشت، شما به سهولت کالا و خدمات مورد نظر خود را دریافت و یا بفروش می رسانید
با عضویت در کلاراپ می توانید صفحه اختصاصی خود را داشته باشید و همیشه در موتورهای جستجو در رتبه های اول باشید
با ثبت آگهی سالیانه در نیازمندیهای کلاردشت می توانید برد خدمات و فروش خود را وسیع تر نمایید
با ثبت بنر در بالای صفحات از سایرین پیشی بگیرید
نیازمندیهای کلاردشت در کلیه زمینه ها و از کلیه صنوف آگهی می پذیرد.

کلاراپ در کلیه زمینه های زیر آگهی می پذیرد
نیارمندیهای کلاردشت